Y17451K15000B3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y17451K15000B3R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y17451K15000B3R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 1.15K OHM 1/4W J LEAD
Foi de date: Y17451K15000B3R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y17451K15000B3R
Număr parc Y17451K15000B3R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 1.15K OHM 1/4W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4883 pcs Fișa cu date Y17451K15000B3R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare SMD Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Serie SMR1DZ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 J-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y17451K15000B3R Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.79mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding lui FIFO 2
Descriere extinsă 1.15k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 1.15K OHM 1/4W J LEAD Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil