Y16263K40000Q13W
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16263K40000Q13W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 3.4K OHM 0.02% 0.3W 1506
Foi de date: Y16263K40000Q13W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y16263K40000Q13W
Număr parc Y16263K40000Q13W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 3.4K OHM 0.02% 0.3W 1506 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5945 pcs Fișa cu date Y16263K40000Q13W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.3W
Tensiune - Defalcare 1506 Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm) Serie VSMP
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 1506
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y16263K40000Q13W Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 3.4k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1506 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.02%
Descriere RES SMD 3.4K OHM 0.02% 0.3W 1506 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil