Y16251K27000B9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16251K27000B9W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16251K27000B9W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 1.27K OHM 0.1% 0.3W 1206
Foi de date: Y16251K27000B9W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y16251K27000B9W
Număr parc Y16251K27000B9W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 1.27K OHM 0.1% 0.3W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18284 pcs Fișa cu date Y16251K27000B9W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.3W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serie VSMP
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y16251K27000B9W Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 1.27k Ohm ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 1.27K OHM 0.1% 0.3W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil