Y16251K03070Q23R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16251K03070Q23R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16251K03070Q23R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 1.0307K OHM 0.3W 1206
Foi de date: Y16251K03070Q23R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y16251K03070Q23R
Număr parc Y16251K03070Q23R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 1.0307K OHM 0.3W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4975 pcs Fișa cu date Y16251K03070Q23R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.3W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serie VSMP
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y16251K03070Q23R Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 1.0307k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.02%
Descriere RES SMD 1.0307K OHM 0.3W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil