Y16244K99000D0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16244K99000D0W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16244K99000D0W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/5W 0805
Foi de date: Y16244K99000D0W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y16244K99000D0W
Număr parc Y16244K99000D0W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/5W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15174 pcs Fișa cu date Y16244K99000D0W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.2W, 1/5W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serie VSMP
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y16244K99000D0W Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 4.99k Ohm ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/5W 0805 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil