Y16064R64000D9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16064R64000D9R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y16064R64000D9R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 4.64 OHM 1W 2516 WIDE
Foi de date: Y16064R64000D9R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y16064R64000D9R
Număr parc Y16064R64000D9R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 4.64 OHM 1W 2516 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14465 pcs Fișa cu date Y16064R64000D9R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 1W
Tensiune - Defalcare SMD Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Serie VCS1625ZP
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y16064R64000D9R Înălțime - așezată (Max) 0.040" (1.02mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 4
Descriere extinsă 4.64 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 4.64 OHM 1W 2516 WIDE Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil