Y149696R0000A0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y149696R0000A0W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 96 OHM 0.05% 0.15W 1206
Foi de date: Y149696R0000A0W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y149696R0000A0W
Număr parc Y149696R0000A0W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 96 OHM 0.05% 0.15W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15719 pcs Fișa cu date Y149696R0000A0W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.15W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serie VSM
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y149696R0000A0W Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 96 Ohm ±0.05% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05%
Descriere RES SMD 96 OHM 0.05% 0.15W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil