Y14880R01400F0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14880R01400F0W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14880R01400F0W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 0.014 OHM 1% 2W 3637
Foi de date: Y14880R01400F0W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14880R01400F0W
Număr parc Y14880R01400F0W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 0.014 OHM 1% 2W 3637 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37302 pcs Fișa cu date Y14880R01400F0W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 2W
Tensiune - Defalcare 3637 Grosime (Max) ±15ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm) Serie CSM
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 3637
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y14880R01400F0W Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant lui FIFO 4
Descriere extinsă 0.014 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 3637 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 0.014 OHM 1% 2W 3637 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil