Y14870R00500D6W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R00500D6W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y14870R00500D6W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 0.005 OHM 0.5% 1W 2512
Foi de date: Y14870R00500D6W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y14870R00500D6W
Număr parc Y14870R00500D6W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 0.005 OHM 0.5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5665 pcs Fișa cu date Y14870R00500D6W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 1W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±15ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Serie CSM
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y14870R00500D6W Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant lui FIFO 4
Descriere extinsă 0.005 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 0.005 OHM 0.5% 1W 2512 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil