Y1189909R000TR0L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y1189909R000TR0L
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES 909 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Foi de date: Y1189909R000TR0L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y1189909R000TR0L
Număr parc Y1189909R000TR0L Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES 909 OHM 0.6W 0.01% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9211 pcs Fișa cu date Y1189909R000TR0L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.6W
Tensiune - Defalcare - Grosime (Max) ±2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serie RNC90Z
Starea RoHS Bulk Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y1189909R000TR0L Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 909 Ohm ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.01%
Descriere RES 909 OHM 0.6W 0.01% RADIAL Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil