Y11191R70000D0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y11191R70000D0W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 1.7 OHM 0.5% 1/4W 1610
Foi de date: Y11191R70000D0W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y11191R70000D0W
Număr parc Y11191R70000D0W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 1.7 OHM 0.5% 1/4W 1610 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17036 pcs Fișa cu date Y11191R70000D0W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare - Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm) Serie VCS1610Z
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 1610
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y11191R70000D0W Înălțime - așezată (Max) 0.040" (1.02mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 4
Descriere extinsă 1.7 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1610 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 1.7 OHM 0.5% 1/4W 1610 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil