Y08500R01000G3W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y08500R01000G3W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y08500R01000G3W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE
Foi de date: Y08500R01000G3W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y08500R01000G3W
Număr parc Y08500R01000G3W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5035 pcs Fișa cu date Y08500R01000G3W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.5W, 1/2W
Tensiune - Defalcare SMD Grosime (Max) ±2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Serie VCS1625
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y08500R01000G3W Înălțime - așezată (Max) 0.040" (1.02mm)
Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 4
Descriere extinsă 0.01 Ohm ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2%
Descriere RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil