Y079610K0000B0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y079610K0000B0W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 10K OHM 0.1% 1/32W 1206
Foi de date: Y079610K0000B0W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y079610K0000B0W
Număr parc Y079610K0000B0W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 10K OHM 0.1% 1/32W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13547 pcs Fișa cu date Y079610K0000B0W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.03W, 1/32W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±3ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm) Serie HTHG
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 220°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y079610K0000B0W Înălțime - așezată (Max) 0.023" (0.58mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 10k Ohm ±0.1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 10K OHM 0.1% 1/32W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil