Y0089698R000AR1R
Prezentarea produsului
Număr parc: Y0089698R000AR1R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES 698 OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Foi de date: Y0089698R000AR1R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Y0089698R000AR1R
Număr parc Y0089698R000AR1R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES 698 OHM 0.6W 0.05% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10071 pcs Fișa cu date Y0089698R000AR1R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.6W
Tensiune - Defalcare - Grosime (Max) ±5ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serie RNC90Y
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y0089698R000AR1R Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 698 Ohm ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05%
Descriere RES 698 OHM 0.6W 0.05% RADIAL Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil