Y008922K6000VR13L
Prezentarea produsului
Număr parc: Y008922K6000VR13L
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES 22.6K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Foi de date: Y008922K6000VR13L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y008922K6000VR13L
Număr parc Y008922K6000VR13L Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES 22.6K OHM 0.6W 0.005% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5479 pcs Fișa cu date Y008922K6000VR13L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.6W
Tensiune - Defalcare - Grosime (Max) ±5ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serie RNC90Y
Starea RoHS Bulk Polarizare Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y008922K6000VR13L Înălțime - așezată (Max) 0.336" (8.53mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 22.6k Ohm ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.005%
Descriere RES 22.6K OHM 0.6W 0.005% RADIAL Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil