XC5VSX95T-2FF1136C
XilinxXilinx
XC5VSX95T-2FF1136C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XC5VSX95T-2FF1136C
Producator / Marca: Xilinx
Descrierea produsului IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA
Foi de date: 1.XC5VSX95T-2FF1136C.pdf2.XC5VSX95T-2FF1136C.pdf3.XC5VSX95T-2FF1136C.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 23 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 23 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XC5VSX95T-2FF1136C
Număr parc XC5VSX95T-2FF1136C Producător Xilinx
Tensiune - Aprovizionare 0.95 V ~ 1.05 V Bits total RAM 8994816
Pachetul dispozitivului furnizor 1136-FCBGA (35x35) Serie Virtex®-5 SXT
Pachet / Caz 1136-BBGA, FCBGA Temperatura de Operare 0°C ~ 85°C (TJ)