XC4VLX160-11FF1148C
XilinxXilinx
XC4VLX160-11FF1148C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XC4VLX160-11FF1148C
Producator / Marca: Xilinx
Descrierea produsului IC FPGA 768 I/O 1148FCBGA
Foi de date: 1.XC4VLX160-11FF1148C.pdf2.XC4VLX160-11FF1148C.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 16 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XC4VLX160-11FF1148C
Număr parc XC4VLX160-11FF1148C Producător Xilinx
cantitate valabila 16 pcs Fișa cu date 1.XC4VLX160-11FF1148C.pdf2.XC4VLX160-11FF1148C.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.14 V ~ 1.26 V Bits total RAM 5308416
Pachetul dispozitivului furnizor 1148-FCPBGA (35x35) Serie Virtex®-4 LX
Pachet / Caz 1148-BBGA, FCBGA Temperatura de Operare 0°C ~ 85°C (TJ)