SDS150PS15B
XP PowerXP Power
SDS150PS15B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDS150PS15B
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: SDS150PS15B.pdf
Starea stocului 779 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDS150PS15B
Număr parc SDS150PS15B Producător XP Power
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 779 pcs Fișa cu date SDS150PS15B.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3000V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Serie SDS Putere (Wați) 150W
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Caracteristici Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Eficienţă 88%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 10A