RDC4072D12
XP PowerXP Power
RDC4072D12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RDC4072D12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Foi de date: RDC4072D12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 726 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RDC4072D12
Număr parc RDC4072D12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 726 pcs Fișa cu date RDC4072D12.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 140V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.60" W x 0.42" H (50.8mm x 40.6mm x 10.7mm)
Serie RDC Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 1470-2667-5 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.65A, 1.65A 36V - 140V Input Curent - Ieșire (Max) 1.65A, 1.65A