RCQ7572S12
XP PowerXP Power
RCQ7572S12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCQ7572S12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 75W
Foi de date: RCQ7572S12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 808 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCQ7572S12
Număr parc RCQ7572S12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 808 pcs Fișa cu date RCQ7572S12.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 101V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie RCQ Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz 8-DIP Module
Alte nume 1470-3390 Temperatura de Operare -40°C ~ 35°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off Eficienţă 92%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 43V - 101V Input Curent - Ieșire (Max) 6.25A