PDM30US24
XP PowerXP Power
PDM30US24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PDM30US24
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului 30 WATTS AC-DC
Foi de date: PDM30US24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PDM30US24
Număr parc PDM30US24 Producător XP Power
Descriere 30 WATTS AC-DC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1863 pcs Fișa cu date PDM30US24.pdf
Tensiune - ieșire 24V Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 4.33" L x 1.98" W x 1.20" H (110.0mm x 50.3mm x 30.5mm) Serie PDM30 (30W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 30W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 60°C Nu consumați energie de încărcare -
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C8
Formă Desktop (Class II) Eficienţă 83%
descriere detaliata 24V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 1.25A
Lungimea cablurilor 48" (1.22m) Aprobări CE