JTH1548D12
XP PowerXP Power
JTH1548D12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JTH1548D12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Foi de date: JTH1548D12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JTH1548D12
Număr parc JTH1548D12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2646 pcs Fișa cu date JTH1548D12.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie JTH Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 72V Input
Curent - Ieșire (Max) 625mA, 625mA Aplicații ITE (Commercial)