JTC0624S12
XP PowerXP Power
JTC0624S12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JTC0624S12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 6W
Foi de date: JTC0624S12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JTC0624S12
Număr parc JTC0624S12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2834 pcs Fișa cu date JTC0624S12.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serie JTC Putere (Wați) 6W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 7 Leads
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici SCP
Eficienţă 83% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Aplicații ITE (Commercial)