JSM1024D12
XP PowerXP Power
JSM1024D12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JSM1024D12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Foi de date: JSM1024D12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JSM1024D12
Număr parc JSM1024D12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3416 pcs Fișa cu date JSM1024D12.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie JSM10 Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module, 5 Leads
Alte nume 1470-3497 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP, UVLO Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 416mA, 416mA