JCD0612D24
XP PowerXP Power
JCD0612D24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JCD0612D24
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-24V 6W
Foi de date: JCD0612D24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JCD0612D24
Număr parc JCD0612D24 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-24V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4926 pcs Fișa cu date JCD0612D24.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -24V
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serie JCD Putere (Wați) 6W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 8 Leads
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OVP, SCP
Eficienţă 80% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 125mA 9V - 18V Input
Curent - Ieșire (Max) 125mA Aplicații ITE (Commercial)