IHA0105S15
XP PowerXP Power
IHA0105S15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHA0105S15
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 1W
Foi de date: IHA0105S15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHA0105S15
Număr parc IHA0105S15 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13430 pcs Fișa cu date IHA0105S15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 6kV Tensiune - Intrare (Min) 4.5V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Isolated Module
Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) Serie IHA01
Putere (Wați) 1W ambalare Tube
Pachet / Caz 7-SIP Module, 4 Leads Alte nume 1470-3777
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă 77% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 67mA Aplicații ITE (Commercial)