ICZ0912D12
XP PowerXP Power
ICZ0912D12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ICZ0912D12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 9W
Foi de date: ICZ0912D12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ICZ0912D12
Număr parc ICZ0912D12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 9W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3509 pcs Fișa cu date ICZ0912D12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 18V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor 12-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
Serie ICZ Putere (Wați) 9W
Pachet / Caz 12-SIP Module, 6 Leads Alte nume 1470-4212
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 375mA, 375mA 9V - 18V Input
Curent - Ieșire (Max) 375mA, 375mA Aplicații ITE (Commercial)