ECP225PS15-A
ECP225PS15-A
Producători: XP Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 849 pcs
Descarca: ECP225PS15-A.pdf
RFQ
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW