ECE60US48-SD
XP PowerXP Power
ECE60US48-SD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE60US48-SD
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 60W
Foi de date: ECE60US48-SD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE60US48-SD
Număr parc ECE60US48-SD Producător XP Power
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1078 pcs Fișa cu date ECE60US48-SD.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.45" L x 1.57" W x 1.12" H (113.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serie ECE60 Putere (Wați) 60W
Alte nume 1470-2711 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 86% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.25A Aprobări CB, TUV, UL
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECE60US48-S
ECE60US48-S
Producători: XP Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 60W
In stoc: 1240 pcs
Descarca: ECE60US48-S.pdf
RFQ
ECE60US36-S
ECE60US36-S
Producători: XP Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V 60W
In stoc: 1263 pcs
Descarca: ECE60US36-S.pdf
RFQ
ECE60US36
ECE60US36
Descarca: ECE60US36.pdf
ECE60US48
ECE60US48
Descarca: ECE60US48.pdf
ECE60US24-SD
ECE60US24-SD
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Descarca: ECE60US24-SD.pdf
ECE80US12-S
ECE80US12-S
Descriere: AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW