AMM120PS20
XP PowerXP Power
XP Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AMM120PS20
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului 60-150 WATTS
Foi de date: AMM120PS20.pdf
Starea stocului 621 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AMM120PS20
Număr parc AMM120PS20 Producător XP Power
Descriere 60-150 WATTS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 621 pcs Fișa cu date AMM120PS20.pdf
Tensiune - ieșire 20V Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 6.30" L x 3.00" W x 1.72" H (160.0mm x 76.2mm x 43.7mm) Serie AMM120 (120W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 120W
Polarizare - Conector de ieșire DIN, 4 Pin
Temperatura de Operare 0°C ~ 60°C Nu consumați energie de încărcare -
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C14
Formă Desktop (Class I) Eficienţă 85%
descriere detaliata 20V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 6A
Lungimea cablurilor 76" (1.93m) Aprobări cUL