AKM45US15C2
XP PowerXP Power
AKM45US15C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AKM45US15C2
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 45
Foi de date: AKM45US15C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AKM45US15C2
Număr parc AKM45US15C2 Producător XP Power
cantitate valabila 3735 pcs Fișa cu date AKM45US15C2.pdf
Tensiune - ieșire 15V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 4.81" L x 2.02" W x 1.24" H (122.2mm x 51.3mm x 31.5mm) Serie AKM45 (45W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 48W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Alte nume 1470-4637 Temperatura de Operare 0°C ~ 60°C
Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Conector de intrare IEC 320-C8, Polarized Formă Desktop (Class II)
Eficienţă Level VI, CoC Tier 2 descriere detaliata 15V 48W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 3.2A Lungimea cablurilor 39.4" (1.00m)