AFM30US12
XP PowerXP Power
AFM30US12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFM30US12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Foi de date: AFM30US12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFM30US12
Număr parc AFM30US12 Producător XP Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3732 pcs Fișa cu date AFM30US12.pdf
Greutate 0.565 lb (256.28g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Serie AFM30 (30W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 30W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Alte nume 1470-1004
Temperatura de Operare 0°C ~ 60°C Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level V descriere detaliata 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2.5A Lungimea cablurilor 37.4" (0.95m)