ACM18US09
XP PowerXP Power
ACM18US09 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACM18US09
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W
Foi de date: ACM18US09.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACM18US09
Număr parc ACM18US09 Producător XP Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6779 pcs Fișa cu date ACM18US09.pdf
Greutate 0.18 lb (81.65g) Tensiune - ieșire 9V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.46" L x 1.18" W x 1.95" H (88.0mm x 30.0mm x 49.5mm)
Serie ACM18 (18W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 18W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Alte nume 1470-3949
Temperatura de Operare 0°C ~ 60°C Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max)
Tip de introducere Multi-Blade (Sold Separately) Conector de intrare Multi-Blade
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI, CoC Tier 2
descriere detaliata 9V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 2A
Lungimea cablurilor 70.9" (1.80m) Aprobări CB, CE