691368300013B
Prezentarea produsului
Număr parc: 691368300013B
Producator / Marca: Wurth Electronics
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 691368300013B
Număr parc 691368300013B Producător Wurth Electronics
Descriere TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17968 pcs Fișa cu date
Lungimea benzii de cablu 9mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² 0.08-1.3mm²
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16-28 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Cuplu - Șurub -
Stilul de terminare Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Serie WR-TBL Series 368B
Dimensiunea șurubului - Pozitii pe nivel 13
Conectați cablul de intrare 180° Pas 0.150" (3.81mm)
ambalare Bulk Alte nume 732-4389
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Numărul de poziții 13
Număr de niveluri 1 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea izolației 0.492" (12.50mm)
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Head Orientation - Caracteristici -
descriere detaliata 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) Curent - UL 8A