691368300006B
Prezentarea produsului
Număr parc: 691368300006B
Producator / Marca: Wurth Electronics
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 691368300006B
Număr parc 691368300006B Producător Wurth Electronics
Descriere TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19701 pcs Fișa cu date
Lungimea benzii de cablu 9mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² 0.08-1.3mm²
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16-28 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Cuplu - Șurub -
Stilul de terminare Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Serie WR-TBL Series 368B
Dimensiunea șurubului - Pozitii pe nivel 6
Conectați cablul de intrare 180° Pas 0.150" (3.81mm)
ambalare Bulk Alte nume 732-4382
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Numărul de poziții 6
Număr de niveluri 1 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea izolației 0.492" (12.50mm)
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Head Orientation - Caracteristici -
descriere detaliata 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) Curent - UL 8A
Curent - IEC - Contact Lungimea coada -
Contactați terminarea împerecherii - Materiale de contact Steel, Stainless
Culoare Green, Orange
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Wurth Electronics
Descriere: TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 3.5MM