36903305S
Wurth Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 36903305S
Producator / Marca: Wurth Electronics
Descrierea produsului WE-SHC SHIELDING CABINET 30 X 30
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 36903305S
Număr parc 36903305S Producător Wurth Electronics
cantitate valabila 51419 pcs Fișa cu date
Ventilare Non-Vented Tip Cover
Serie WE-SHC ambalare Tape & Reel (TR)
Alte nume 732-11193-2 Tipul de montare Snap Fit
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 1.181" (30.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata RF Shield Cover X 1.181" (30.00mm) Non-Vented Snap Fit
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Wurth Electronics
Descriere: WE-SHC SHIELDING CABINET
In stoc: 36595 pcs
Descarca:
RFQ
36906326S
36906326S
Producători: Wurth Electronics
Descriere: WE-SHC SHIELDING CABINET 32 X 32
In stoc: 44038 pcs
Descarca:
RFQ
36905
Producători: Wiha
Descriere: HEX KEY L SHAPE 3/32" 3.43"
Descarca: 36905.pdf
Descriere: WE-SHC SHIELDING CABINET 20 X 20
Descriere: WE-SHC SHIELDING CABINET 25 X 25
36906
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN SPLICE 8 AWG CRIMP
Descarca: 36906.pdf
Descriere: WE-SHC SHIELDING CABINET 26.21 X
Producători: Wiha
Descriere: HEX KEY L SHAPE 1.5MM 3.54"
Descriere: HEX KEY L SHAPE 5/64" 3.27"
Descriere: HEX KEY L SHAPE 1/16" 3.05"
Descriere: HEX KEY L SHAPE 7/64" 3.62"
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW