3600637250S
Wurth Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3600637250S
Producator / Marca: Wurth Electronics
Descrierea produsului WE-SHC SHIELDING CABINET COVER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3600637250S
Număr parc 3600637250S Producător Wurth Electronics
cantitate valabila 69259 pcs Fișa cu date
Lățime - În general 1.018" (25.86mm) Ventilare Vent Holes in Pattern
Tip Cover Serie WE-SHC
ambalare Tray Alte nume 732-11650
732-11650-2-ND
Tipul de montare Snap Fit Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Lungime - În general 1.518" (38.56mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - În general 0.079" (2.00mm) descriere detaliata RF Shield Cover 1.018" (25.86mm) X 1.518" (38.56mm) Vent Holes in Pattern Snap Fit
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3600A/14
3600A/14
Producători: 3M
Descriere: MULTI-PAIR 14COND 28AWG BLK 300'
In stoc: 280 pcs
Descarca: 3600A/14.pdf
RFQ
36006320S
36006320S
Producători: Wurth Electronics
Descriere: WE-SHC SHIELDING CABINET 32 X 32
In stoc: 39530 pcs
Descarca:
RFQ
3600A/20 300
3600A/20 300
Producători: 3M
Descriere: MULTI-PAIR 20COND 28AWG BLK 300'
In stoc: 240 pcs
Descarca: 3600A/20 300.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT CLUSTER BLCK HSG 3POS
In stoc: 96785 pcs
Descarca: 360051-1.pdf
Descriere: CONN NON-GENDERED HSG 3POS NAT