155124VS73200A
Wurth Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 155124VS73200A
Producator / Marca: Wurth Electronics
Descrierea produsului LED GREEN CLEAR 1206 SMD R/A
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 155124VS73200A
Număr parc 155124VS73200A Producător Wurth Electronics
Descriere LED GREEN CLEAR 1206 SMD R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 586203 pcs Fișa cu date
Lungimea de undă - Vârful 575nm Lungimea de undă - dominantă 573nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2V Unghi de vedere 120°
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 3.20mm L x 1.50mm W
Serie WL-SMSW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, No Lead Alte nume 732-12024-2
Millicandela Rating 50mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 1.10mm
Caracteristici - descriere detaliata Green 573nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead
Test curent 20mA configurație Standard