SLI24CRL
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLI24CRL
Producator / Marca: Weidmuller
Descrierea produsului DC INPUT MODULE 24V
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile SLI24CRL
Număr parc SLI24CRL Producător Weidmuller
Descriere DC INPUT MODULE 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2528 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 0 ~ 60VDC Tensiune - intrare 24VDC
Tip DC Input Module Porniți ora 0.30ms
Opriți timpul 0.50ms Stil G5
Serie DELCON Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata DC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 24VDC Supply Curent - ieșire 50mA
Curent - intrare 15mA Culoare White