SLI120CRP
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLI120CRP
Producator / Marca: Weidmuller
Descrierea produsului AC INPUT MODULE 120V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLI120CRP
Număr parc SLI120CRP Producător Weidmuller
Descriere AC INPUT MODULE 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2057 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 0 ~ 60VDC Tensiune - intrare 120VAC
Tip AC Input Module Porniți ora 20ms
Opriți timpul 40ms Stil G5
Serie DELCON Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata AC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 120VAC Supply Curent - ieșire 50mA
Curent - intrare 8mA Culoare Yellow