0201X104M160CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0201X104M160CT
Producator / Marca: Walsin Technology
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201
Foi de date: 0201X104M160CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0201X104M160CT
Număr parc 0201X104M160CT Producător Walsin Technology
Descriere CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 867730 pcs Fișa cu date 0201X104M160CT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 1292-1163-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose