0201N120G500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0201N120G500CT
Producator / Marca: Walsin Technology
Descrierea produsului CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0201
Foi de date: 0201N120G500CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0201N120G500CT
Număr parc 0201N120G500CT Producător Walsin Technology
Descriere CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1090260 pcs Fișa cu date 0201N120G500CT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 1292-1134-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 12pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 12pF Aplicații General Purpose