0201B103K6R3CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0201B103K6R3CT
Producator / Marca: Walsin Technology
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201
Foi de date: 1.0201B103K6R3CT.pdf2.0201B103K6R3CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0201B103K6R3CT
Număr parc 0201B103K6R3CT Producător Walsin Technology
Descriere CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25440888 pcs Fișa cu date 1.0201B103K6R3CT.pdf2.0201B103K6R3CT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 1292-1120-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose