SMDTD02100KA00MP00
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMDTD02100KA00MP00
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 20% 100VDC 1812
Foi de date: SMDTD02100KA00MP00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMDTD02100KA00MP00
Număr parc SMDTD02100KA00MP00 Producător WIMA
Descriere CAP FILM 10000PF 20% 100VDC 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 394078 pcs Fișa cu date SMDTD02100KA00MP00.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±20% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 1928-1938-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.130" (3.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized 1812 (4532 Metric) capacitanță 10000pF