SMDID03100QA00MP00
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMDID03100QA00MP00
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220
Foi de date: SMDID03100QA00MP00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMDID03100QA00MP00
Număr parc SMDID03100QA00MP00 Producător WIMA
Descriere CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60948 pcs Fișa cu date SMDID03100QA00MP00.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±20% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.10mm) Serie -
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2220 (5750 Metric) Alte nume 1928-1906-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 140°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.150" (3.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized 2220 (5750 Metric) capacitanță 0.1µF