MPX21W3330FJ00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPX21W3330FJ00MSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 330MF 20% 275VAC RAD
Foi de date: MPX21W3330FJ00MSSD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPX21W3330FJ00MSSD
Număr parc MPX21W3330FJ00MSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 330MF 20% 275VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33124 pcs Fișa cu date MPX21W3330FJ00MSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 275V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.102" L x 0.472" W (28.00mm x 12.00mm) Serie -
Evaluări X2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1809
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.945" (24.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Paper, Metallized
descriere detaliata 330mF Film Capacitor 275V Paper, Metallized Radial capacitanță 330mF