MKS4F041504J00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MKS4F041504J00JSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD
Foi de date: MKS4F041504J00JSSD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MKS4F041504J00JSSD
Număr parc MKS4F041504J00JSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93921 pcs Fișa cu date MKS4F041504J00JSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1708
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 1.5µF