MKS4C034703C00MSSD
WIMAWIMA
MKS4C034703C00MSSD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MKS4C034703C00MSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC RAD
Foi de date: MKS4C034703C00MSSD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MKS4C034703C00MSSD
Număr parc MKS4C034703C00MSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 153955 pcs Fișa cu date MKS4C034703C00MSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1686
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 0.47µF