MKS0B041000F00KSC9
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MKS0B041000F00KSC9
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 10% 50VDC RAD
Foi de date: MKS0B041000F00KSC9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MKS0B041000F00KSC9
Număr parc MKS0B041000F00KSC9 Producător WIMA
Descriere CAP FILM 1UF 10% 50VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91645 pcs Fișa cu date MKS0B041000F00KSC9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.181" L x 0.217" W (4.60mm x 5.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1598
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial capacitanță 1µF