FKS2F011001A00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FKS2F011001A00KSSD
Producator / Marca: WIMA
Descrierea produsului CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD
Foi de date: FKS2F011001A00KSSD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FKS2F011001A00KSSD
Număr parc FKS2F011001A00KSSD Producător WIMA
Descriere CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 252126 pcs Fișa cu date FKS2F011001A00KSSD.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1928-1361
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
descriere detaliata 1000pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial capacitanță 1000pF